Aktualności

Stypendia finansowane z budżetu województwa pomorskiego za rok szkolny 2020/2021

Do 2 sierpnia br. można składać wnioski o stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego za rok szkolny 2020/2021. Wsparcie przyznawane jest w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę na terenie województwa pomorskiego.

Stypendia w ramach Pomorskiego programu pomocy stypendialnej na rok szkolny 2021/2022

Do 2 sierpnia br. można składać wnioski o stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2021/2022. Wsparcie przyznawane jest w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej – III edycja".

Zapraszamy do udziału w VI edycji ogłoszonego przez Marszałka Województwa Pomorskiego Konkursu „Nauczyciel Pomorza".

Od ponad roku nauczycielom i dyrektorom szkół, a także uczniom i ich rodzicom przyszło się mierzyć z nieznanymi dotychczas wyzwaniami, wymaganiami i oczekiwaniami związanymi z realizacją kształcenia zdalnego.

Gala Konkursu projektów „Razem do zawodu”

W ramach projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych" realizowanego przez Samorząd Województwa Pomorskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Poddziałanie 3.3.2), będącego częścią przedsięwzięcia strategicznego pn.: „Kształtowanie sieci szkół zawodowych w regionie", realizowany jest konkurs „Razem do zawodu". Konkurs ten, w imieniu Województwa, realizuje Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza. W tym roku odbyła się już IV edycja konkursu.

Ogłoszenie w sprawie oferty realizacji zadania publicznego

„Przewodnik: Szkoła włączająca uczniów z doświadczeniem migracyjnym na Pomorzu", złożonej w trybie pozakonkursowym przez Fundację Edukacyjną ODiTK

Konkurs „Nauczyciel Pomorza Roku 2020” już rozstrzygnięty

Marszałek Województwa Pomorskiego tytuł: „Nauczyciel Pomorza Roku 2020" przyznał Marii Seibert, nauczycielce muzyki i zajęć artystycznych w I Liceum Ogólnokształcącym w Malborku.

Święto 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich

Tegoroczne obchody Święta Pułkowego rozpoczęła uroczysta akademia, która odbyła się w Kinie Sokół.

Oferta kursów dla uczniów szkół zawodowych na 2021 rok

Propozycja kursów umożliwiających zdobycie dodatkowych kwalifikacji i umiejętności zawodowych dla uczniów szkół zawodowych – uczestników projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych"

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego finansowanych ze środków budżetu województwa pomorskiego za rok szkolny 2019/2020 przyznane

17 listopada 2020 roku Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę nr 1061/199/20 w sprawie przyznania i ustalenia wysokości Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego finansowanych ze środków budżetu województwa pomorskiego za rok szkolny 2019/2020.

Stypednia w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej – III edycja” na rok szkolny 2020/2021 przyznane

Informujemy, że 17 listopada 2020 roku Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę w sprawie przyznania i ustalenia w roku szkolnym 2020/2021 wysokości oraz okresu wypłacania stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej – III edycja"

Polecamy

Projekt Zdolni z Pomorza

Regionalny Program Strategiczny Aktywni Pomorzanie

Instytut Badań Edukacyjnych

Wykaz branż kluczowych określonych dla powiatów województwa pomorskiego

Wykaz zawodów szkolnictwa zawodowego w poszczególnych branżach kluczowych

Baner Nauczyciel Pomorza 2021

Linki zewnętrzne

Deklaracja dostępności