Aktualności

Wizyty studyjne dla uczniów szkół zawodowych w 2017 roku

Szkolnictwo zawodowe
Fot. ©Depositphotos/ eddiephotograph

Rozpoczynamy realizację kolejnej formy wsparcia w ramach projektu Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych

Zachęcamy uczniów szkół zawodowych do wzięcia udziału w wizytach studyjnych, które będą realizowane u pracodawców oraz w szkołach wyższych.

Dzięki wizytom studyjnym w zakładach pracy uczniowie pomorskich szkół zawodowych będą mieli możliwość zapoznania się z profilem działalności danego przedsiębiorstwa, organizacją pracy i wyposażeniem stanowisk pracy. Jest to także szansa do poznania oczekiwań pracodawców wobec potencjalnych pracowników. Z kolei wyjazdy na uczelnie umożliwią uczniom  poznanie  najnowszych rozwiązań technologicznych  w danej branży kluczowej.

Przypominamy, że w pierwszej kolejności będą realizowane wyjazdy do pracodawców, którzy mają swoje siedziby/oddziały na terenie województwa pomorskiego.

Szczegółowe informacje  dotyczące organizacji wizyt studyjnych udziela Pani Agata Rożnawska: mail: a.roznawska@pomorskie.eu, telefon: 58 32 68 428.

view szablon artykułu

Polecamy

Audycja Radia Gdańsk

„Pomorskie – dobry kurs na edukację. Szkolnictwo zawodowe w regionie a wyzwania rynku pracy".

Spoty

KONTAKT

ZESPÓŁ DS. SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO W REGIONIE

     
Adres: Adres do korespondencji: Osoby do kontaktu:
Departament Edukacji i Sportu Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Beata Widera, tel.: 58 32 68 421
ul. Jana Augustyńskiego 2, ul. Okopowa 21/27, Anna Kałuża, tel.: 58 32 68 428
80-819 Gdańsk 80-810 Gdańsk Sylwia Demczuk, tel.: 58 32 68 428
e-mail: des@pomorskie.eu    
     

Projekt pn.: „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkól zawodowych" jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Poddziałanie 3.3.2 RPO WP 2014-2020)