#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie
Uczniowie

Przyszłość zaczyna się dziś – jak rozwinąć potencjał uczniów

Fot. Pixabay
09.12.2025
Agnieszka Smugła
Agnieszka
Smugła
AUTOR
Agnieszka Smugła
Agnieszka
Smugła
09.12.2025

Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku rozpoczyna nabór na 4-dniowe szkolenie pt. „Przyszłość zaczyna się dziś – jak rozwinąć potencjał uczniów” dla nauczycielek i nauczycieli ze szkół preferowanych w projekcie pn. „Regionalny program wyrównywania szans edukacyjnych uczniów pomorskich szkół”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza 2021-2027. Szkolenie zaplanowano w terminie 19 – 22.01.2026 r.

Uczestnicy szkolenia mają zapewniony nocleg (miejsce zostanie podane po rozstrzygnięciu przetargu), całodzienne wyżywienie, a także serwisy kawowe uzupełniane przez wszystkie dni kursu w godzinach odbywania się zajęć.

Osoby zainteresowane mogą rejestrować się tutaj, gdzie zamieszczona są również informacje o kursie (program, lista szkół preferowanych).

Osoby nieposiadające konta powinny je założyć, a następnie zapisać się na szkolenie.

Osoby zakwalifikowane otrzymają w e-mailu potwierdzenie przyjęcie na kurs i informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

Pierwszeństwo udziału mają osoby ze szkół preferowanych, które nie uczestniczyły w kursie „Potencjał tkwi w uczniu” w sierpniu 2024 r. albo w lutym 2025 r. ani w kursie „Przyszłość zaczyna się dziś” w sierpniu 2025 r.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Edukacji pod numerem telefonu
58 32 68 850 lub adresem e-mail de@pomorskie.eu

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Edukacji
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk