Pomorski turniej gier decyzyjnych o tytuł „GFKM Masters”

Pomorski turniej gier decyzyjnych o tytuł „GFKM Masters”

Fot. ©Depositphotos/edhar yuralaits
01.07.2022
Agnieszka Smugła
Agnieszka
Smugła
AUTOR
Agnieszka Smugła
Agnieszka
Smugła
01.07.2022

Pomorski turniej gier decyzyjnych skierowany jest do uczniów szkół średnich województwa pomorskiego. Jego zadaniem jest pokazanie młodzieży, jak fascynująca może być przedsiębiorczość. W ramach rywalizacji uczniowie mają możliwość zarządzać własnym przedsiębiorstwem: prowadzić analizy, podejmować ryzykowne decyzje i sprawdzać, jaki mają wpływ na pozycję swojej firmy na wirtualnym rynku.

Organizatorem turnieju jest Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów. To już druga edycja konkursu, a kolejne planowane są co roku. Turniej daje uczniom możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem wykwalifikowanych trenerów biznesu.

Każda szkoła może zgłosić do turnieju 1 zespół składający się z 4 uczniów, którzy na czas wydarzenia stają się Zarządem. W turnieju może wziąć udział 36 takich zespołów. Nauczyciele prowadzący mogą zgłaszać swoje drużyny za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj w nieprzekraczalnym terminie do 30 października 2022 roku, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Informacje o turnieju w pigułce zawarte są w infografice.

Osoby zainteresowane udziałem w turnieju zapewne zechcą się zapoznać z relacjami z podsumowania ubiegłorocznej edycji dostępnymi tutaj i tutaj.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Edukacji i Sportu pod numerem telefonu
58 32 68 850 lub adresem e-mail des@pomorskie.eu

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Edukacji i Sportu
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk