NAUCZYCIEL POMORZA
Nauczyciele - Stock Photo

Powiedz światu, że uczy Cię superpedagog! Termin zgłaszania kandydatur do konkursu „Nauczyciel Pomorza 2017″ przedłużony do 23 czerwca

Fot. ©Depositphotos/yanlev
31.05.2017
Urszula Abucewicz
Urszula
Abucewicz
AUTOR
Urszula Abucewicz
Urszula
Abucewicz
31.05.2017

Jest dla Was partnerem? Motywuje do nauki w sposób pozytywny i ma pasję, która sprawia, że nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się zrozumiałe? Znacie takich nauczycieli, prawda? Uczą Was na co dzień. Zróbcie im prezent przed wakacjami! Niech inni się dowiedzą, że macie takich superpedagogów. Zgłoście kandydaturę ukochanego belfra do konkursu „Nauczyciel Pomorza 2017". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 czerwca.

Do udziału w konkursie można zgłaszać kandydatury pedagogów i wychowawców, którzy mają wszechstronny wpływ na osobowość młodego pokolenia naszego regionu. Spośród zgłoszonych nauczycieli Komisja Konkursowa zarekomenduje dziesięciu kandydatów do tytułu, z których zostanie wybranych pięciu laureatów. Jeden z nich otrzyma tytuł „Nauczyciela Pomorza Roku 2017″ oraz statuetkę, zaś czterej pozostali – wyróżnienia. Ponadto laureaci otrzymają nagrody pieniężne.

Wnioski można składać 23 czerwca. Wyłonienie zwycięzcy i wyróżnionych osób odbędzie się w drugiej połowie września, natomiast uroczyste nadanie tytułu Nauczyciel Pomorza oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas VI Forum Pomorskiej Edukacji.

Przypominamy, że o terminie zgłoszenia wniosku decyduje data stempla pocztowego.

Jak zgłosić kandydata do tegorocznego konkursu?

Wniosek należy wypełnić tutaj, a następnie wydrukować, podpisać i przesłać w zamkniętych kopertach, z dopiskiem: „Konkurs Nauczyciel Pomorza w 2017 roku” na adres biblioteki (odpowiedzialnej w imieniu marszałka województwa pomorskiego za organizację konkursu):
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Gdańskiej Macierzy Szkolnej w Gdańsku
al. gen. J. Hallera 14
80-401 Gdańsk

Organizatorem konkursu jest marszałek województwa pomorskiego.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Edukacji i Sportu pod numerem telefonu
58 32 68 850 lub adresem e-mail des@pomorskie.eu

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Edukacji i Sportu
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk