SZKOLNICTWO ZAWODOWE
XII Targi branżowe eHandel

Zgłębiali tajniki handlu online

12.05.2017
Urszula Abucewicz
Urszula
Abucewicz
AUTOR
Urszula Abucewicz
Urszula
Abucewicz
12.05.2017

Jakie zagrożenia czyhają na e-przedsiębiorców? Jak pozycjonować strony internetowe? I jakie najnowsze technologie można wykorzystać w biznesie on-line? Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku uczestniczyli w XII Targach branżowych eHandel, które odbywały się w Gdańsku 10 maja. Wizyta odbyła się w ramach projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych".

Na targach uczniowie kształcący się w zawodzie technik organizacji reklamy poznawali tajniki sztuki sprzedaży przez Internet, spotkali doświadczonych praktyków z branży e-marketingu, wysłuchali prezentacji ponad 30 ekspertów z branży ehandlu oraz zapoznali się z ofertą prezentowaną na licznych stoiskach. Mieli również okazję zapoznania się z informacjami na temat pozycjonowania stron i produktów oraz nowoczesnych rozwiązań stosowanych w e-biznesie.

Sporym zainteresowaniem cieszyły się zagadnienia związane z targetowaniem, polegającym na selekcji konsumentów przez reklamodawców oraz content marketingiem, czyli strategią pozyskiwania potencjalnych klientów poprzez publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści skierowanych do ściśle sprecyzowanej grupy odbiorców.

Projekt pn.: „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkól zawodowych” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Poddziałanie 3.3.2 RPO WP 2014-2020)

Więcej o wizycie na stronie internetowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Edukacji i Sportu pod numerem telefonu
58 32 68 850 lub adresem e-mail des@pomorskie.eu

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Edukacji i Sportu
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk