SZKOLNICTWO ZAWODOWE
Data wydarzenia - Stock Photo

Spotkanie dla organów prowadzących biorących udział w konkursie

Fot. ©Depositphotos/ Denis Tablet
23.09.2015
Szymon Skura
Szymon
Skura
AUTOR
Szymon Skura
Szymon
Skura
23.09.2015

Zaproszenie na kolejne spotkanie dla organów prowadzących szkoły i placówki prowadzące kształcenie zawodowe w ramach konkursu na identyfikację koncepcji dotyczących szkolnictwa zawodowego.

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla organów prowadzących szkoły i placówki prowadzące kształcenie zawodowe w ramach konkursu na identyfikację koncepcji dotyczących szkolnictwa zawodowego stanowiących podstawę do ustalenia sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w ramach realizacji przedsięwzięcia strategicznego „Kształtowanie sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych uwzględniającej potrzeby subregionalnych i regionalnego rynków pracy”.

Podczas spotkania zostaną omówione najważniejsze ustalenia i wnioski komisji konkursowej z pierwszej tury prezentacji koncepcji oraz zostanie przedstawiony, ustalony przez komisję konkursową, schemat prezentacji koncepcji na drugą turę prezentacji. Spotkanie odbędzie 2 października 2015 r. o godz. 11.00 w siedzibie Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, al. Gen. J. Hallera 14, sala 318.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 30 września 2015 r. pocztą elektroniczną na adres k.mykowska@pomorskie.eu lub telefonicznie 58 32 68 426.

Mapa dojazdu:

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Edukacji i Sportu pod numerem telefonu
58 32 68 850 lub adresem e-mail des@pomorskie.eu

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Edukacji i Sportu
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk