Aktualności

Stypendia Sportowe Marszałka Województwa Pomorskiego na rok 2021

Referat Sportu w Departamencie Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego informuje, że do dnia 15 listopada 2020 r. prowadzony jest nabór wniosków na stypendia sportowe.

Konkursy „Razem do zawodu” dla uczniów pomorskich szkół zawodowych

Ruszyła IV edycja konkursów „Razem do zawodu" dla uczniów pomorskich szkół zawodowych.

[Aktualizacja 16-09-2020] Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego dla uczniów – 2020/2021

26 maja 2020 roku Sejmik Województwa Pomorskiego podjął decyzję o zmianach w regulaminach stypendialnych w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę na terenie województwa pomorskiego.

V edycja Konkursu Marszałka Województwa Pomorskiego „Nauczyciel Pomorza”

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ogłoszonego przez Marszałka Województwa Pomorskiego Konkursu „Nauczyciel Pomorza".

Wynik konkursu na realizację zadania publicznego

Zarząd Województwa Pomorskiego, uchwałą nr 293/139/20/20 z dnia 7 kwietnia 2020 roku, rozstrzygnął konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania rozwoju kompetencji społecznych i obywatelskich pn. „Pomorska Szkoła Liderów Młodzieżowych".

Stypendia w ramach Pomorskiego programu pomocy stypendialnej na rok szkolny 2019/2020

Zakończono etap oceny merytorycznej wniosków o przyznanie Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2019/2020 w ramach Pomorskiego programu pomocy stypendialnej.

Rankingi wniosków o przyznanie Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2019/2020

Departament Edukacji i Sportu informuje, że zakończono etap oceny merytorycznej wniosków o przyznanie Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2019/2020.

Nauczyciel Pomorza 2019

W dniu 11 października 2019 r. podczas VIII Forum Pomorskiej Edukacji w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się uroczysta gala czwartej edycji Konkursu „Nauczyciel Pomorza". Tegorocznymi finalistami konkursu zostali: Agnieszka Anna Banasiak, Anna Borowicz, Robert Maciej Cytra, Sylwia Anna Kaszuba, Halina Maria Mechler, Seweryn Murawski, Małgorzata Ryś-Kiełtyka, Krystyna Teresa Szczepańska, Alicja Tubaja i Gabriel  Wołosewicz. 

Finaliści Konkursu “Nauczyciel Pomorza Roku 2019”

3 października br. członkowie komisji konkursowej konkursu „Nauczyciel Pomorza" zarekomendowali Marszałkowi Województwa Pomorskiego 10 nauczycieli do tytułu najwybitniejszego nauczyciela na Pomorzu w roku 2019. Wybrano pedagogów, którzy wykazali się szczególną umiejętnością łączenia indywidualnych pasji i aktywności społecznej z inspirującą, rzetelną pracą pedagogiczną oraz niezwykłą aktywnością wychowawczą.

Oferta na realizację projektu

Zarząd Województwa Pomorskiego informuje, że w dniu 12 sierpnia 2019 roku do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wpłynęła oferta na realizację projektu pt. „Polacy nieprzeciętni – płk. Stanisław Dąbek – wystawa wirtualna", złożona przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Informacją z siedzibą w Toruniu.

Polecamy

Projekt Zdolni z Pomorza

Wyszukiwarka szkół zawodowych i kursów

Regionalny Program Strategiczny Aktywni Pomorzanie

Instytut Badań Edukacyjnych

Wykaz branż kluczowych określonych dla powiatów województwa pomorskiego

Wykaz zawodów szkolnictwa zawodowego w poszczególnych branżach kluczowych

Linki zewnętrzne

Deklaracja dostępności